فروشگاه ساز

میزبان بلاگ

نوسانات قیمت دلار و طلا کنترل کننده اقتصاد جهانی


یکی از عواملی که باعث ترقی و یا تنزل اقتصاد ایران و جهان است ، نوسانات در قیمت دلار و طلا میباشد . تغییرات لحظه ای قیمت دلار ، تاثیر بسزایی بر روی قیمت طلا گذاشته و حتی گاهی به جرات میتوان گفت افزایش قیمت دلار با افزایش قیمت طلا رابطه عکس داشته است. با توجه به بازارهای مبادلاتی کالاهای اقتصادی این موضوع را درمیابیم که با افزایش قیمت دلار ، قیمت کالاهای اقتصادی کاهش یافته و با کاهش قیمت دلار قیمت کالاهای اقتصادی افزایش میابد . همانطور که میدانیم طلا نیز جزیی از نیز جزیی از کالاهای اقتصادی به حساب می آید . همچنین این نکته حائز اهمیت است که دلار با میزان نقدینگی بازارهای جهانی هم رابطه ای مستقیم دارد.به صورتی که هر گاه نقدینگی کاهش یافته ،دلار با افزایش رو به رو شده است.


همه افرادی که روزانه با افزایش قیمت دلار و طلا و رابطه آنها با اقتصاد سر و کار دارند نیازمند اطلاعاتی در مورد کاهش و یا افزایش قیمت لحظه به لحظه و نوسانات قیمت دلار و طلا میباشند . در این مطلب قصد داریم به معرفی چند سایت بپردازیم که این سایت ها اطلاعات مربوط به نوسانات قیمت دلار و طلا را در اختیار کاربران قرار میدهد . سایت دوقرون از جمله سایت هایی است که کاربران را از قیمت لحظه ای طلا ، ارز و سکه آگاه میکند . از دیگر سایت هایی که در زمینه ارائه قیمت لحظه ای طلا و ارز اطلاعات لازم را در اختیار کاربران قرار میدهد سایت یک مثقال است که در این سایت علاوه بر قیمت لحظه ای طلا و ارز ، نمودار تغییرات و نوسانات قیمت طلا و ارز را به کاربران نمایش میدهد و کاربران را از نوسانات قیمت طلا و ارز در برهه های زمانی متفاوت آگاه مینماید.سایت طلا دات آی آر نیز از جمله سایت های اقتصادی است که کاربران را از قیمت لحظه به لحظه دلار و طلا آگاه میسازد . این سایت علاوه بر گزارش نوسانات قیمت دلار و طلا ، اخبار مربوط به اقتصاد ایران و جهان را نیز به کاربران ارائه میدهد . از دیگر سایت هایی که در حوزه اعلام نوسانات قیمت دلار و طلا فعالیت دارد میتوان به سایت پیشخوان اشاره نمود . سایت پیشخوان علاوه بر اعلام نوسانات قیمت دلار و طلا شامل روزنامه های همان روز به صورت فایل پی دی اف است که کاربران میتوانند در صورت تمایل بسیار آسان به روزنامه های همان روز و خبر های داخل آن دسترسی داشته باشند .


از سایت های دیگری که اعلام کننده نوسانات قیمت دلار و طلا به کاربران میباشد میتوان از سایت فی بازار نام برد . سایت فی بازار علاوه بر اعلام نوسانات قیمت دلار و طلا شامل اخبار روز نیز میباشد و کاربران میتوانند از رویدادهای روز از طریق این سایت آگاه گردند . سایت ایران جیب نیز از سایت هایی است که در زمینه های اقتصادی فعالیت دارد و علاوه بر اخبار تغییر قیمت طلا و ارز در زمینه اعلام قیمت خودرو ، آهن آلات ، مسکن ، محصولات دیجیتال ، محصولات کشاورزی و دیگر محصولات و فرآورده ها فعالیت دارد .


ن : سامان
ت : چهارشنبه 13 بهمن 1395
دانلود موزیک دانلود اهنگ جدید طراحی بنر بالابر قیمت لپ تاپ ایسوس سری K555 قیمت لپ تاپ ایسوس سری U قیمت لپ تاپ ایسوس سری v قیمت لپ تاپ ایسوس سری k قیمت لپ تاپ ایسوس سری N قیمت لپ تاپ ایسوس سری x قیمت لپ تاپ لپ تاپ قیمت قیمت تبلت قیمت انواع تبلت راهنمای خرید گوشی راهنمای خرید موبایل راهنمای خرید تلویزیون بهترین گوشی برای بازی بهترین گوشی برای سلفی طب سوزنی فروش اسباب بازی کود سولفات آمونیوم گرانول سئو گریتینگ دانلود آهنگ جدید بلیط هواپیما چاپخانه کیاچاپ دوربین مداربسته ویلا شمال
بستن تبلیغات [X]